про все і потрішки

І місце
"Учитель року -2018"
Козятинського району у номінації
"Фізична культура"


Постійно винаходити й удосконалюватись - ось єдиний курс учительського життя», - писав К.Д. Ушинський
Традиційно, уже двадцять два роки поспіль у Козятинському районі проводиться І районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», на якому вершини педагогічної майстерності демонструють колегам найактивніші, найкреативніші, найсміливіші та найкращі працівники освітянської галузі району.

Це конкурс для відважних педагогів, що наважились піти на випробування, аби утвердити своє професійне «Я». Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху.
Освітяни району в І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» представляли себе у чотирьох номінаціях: «Фізична культура», «Фізика», «Німецька мова», «Українська мова та література». Учасники конкурсу брали участь у конкурсних випробовуваннях: тестуванні з фахової майстерності, навчальному проекті, практичній роботі, методичному практикумі та майстер-класі «Я роблю це так».
Учасники конкурсу з гідністю впорались із ними, захищаючи почесне звання учителя, демонструючи набуті знання та рівень педагогічної майстерності.
20 грудня стартував районний конкурс «Учитель року - 2018» у номінації «Фізична культура», на якому представляли досвіди роботи 4 учителі: Середюк Наталія Михайлівна (Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.), Волинець Анатолій Миколайович (Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.), Карнаух Леонід Леонідович (СЗШ І-ІІІ ст. № 9 с. Козятина), Черній Андрій Вікторович (Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.).

За результатами усіх конкурсних випробовувань переможцями І-го (районного ) туру конкурсу у номінації «Фізична культура» визначено вчителя Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст. - Чернія Андрія Вікторовича, ІІ м. - Волинець Анатолій Миколайович, вчитель Білопільської СЗШ, ІІІ м. -  Середюк Наталія Миколаївна, Махнівська СЗШ та Карнаух Леонід Леонідович, Козятинська СЗШ №9

ІІ місце -

"Кращий інноваційний урок, урок з елементами футболу" 2017

сеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

Мета конкурсу - піднесення ролі фізичного виховання, виявлення творчих вчителів фізичної культури, підвищення рівня їх професійної майстерності, розвитку шкільного футболу та популяризації засад здорового способу життя.

Основними завданнями конкурсу є:
піднесення ролі вчителя фізичної культури у суспільстві;
виявлення та сприяння розвитку ініціативності педагогічних кадрів;
створення інформаційного банку даних кращого педагогічного досвіду вчителів фізичної культури;
поширення та розповсюдження передового педагогічного досвіду;
популяризація засад здорового способу життя;
розвиток шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності учнів.

Конкурс проводиться в двох номінаціях:
"Кращий інноваційний урок фізичної культури";
"Кращий урок фізичної культури з елементами футболу".

Баскетбол 3 на 3

Завершено змагання з баскетболу 3 на 3(перша група)
У змаганнях взяли участь команди різних вікових груп з Глуховецької, Махнівської, Махаринецької СЗШ, СЗШ №9, Зозулинецького ЗНВК та Школи-інтернат-гімназії

У підсумку команди зайняли смісця:
Юнаки, старша вікова група І - Глухівці, ІІ - Махаринці, ІІІ - Зозулинецький ЗНВК
Юнаки, середня група І - Глухівці, ІІ - Махаринці, ІІІ - школа-інтернат
Дівчата, середня група - команди з 1 по 3 місце розподілились лише по різниці забитих і пропущених І - Глухівці, ІІ - Школа інтернат, ІІІ - Махаринці,
Дівчата, старша група І - Глухівці, ІІ - Зозулинецький ЗНВК, ІІІ - СЗШ №9
У складі наших команд брали участь:
Юнаки(старші) - Шимчишин Юрій, Сьомін Олександр, Тодчук Вадим, Павлов Едуард
Юнаки(середня група) - Слободяник Артем, Шавлюк Назар, Поважнюк Констянтин, Кособуцький Владислав
Дівчата(старша група) - Василюк Юлія, Бродова Софія, Якубівська Вікторія, Чорна Юлія
Дівчата(середня група) - Кубій Катерина, Дзерин Маряна, Кособуцька Лілія, Вощина Анастасія, Коломієць Марія


"Спорт для всіх" - І місце  обласному конкурсі

Спортивне свято - "Козацькі забави" у Махаринецькій школі
23 листопада до Махаринецької СЗШ І-ІІІ ступенів завітали представники КЗ Вінницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" з метою проведення спортивного свята та нагородження школи, що була серед кращих у обласному конкурсі - "Фестиваль рухових активностей та ранкової зарядки", що проходив на початку вересня 2017 року..
У рамках спортивного заходу змагали дві команди в складі 4 юніків та 1 дівчини, що виконували вправи - "прогулянка фермера", "гарматне ядро", смуга перешкод, перетягування канату, "піраміда та перевірили влучність у дартці та стрільбі з пейнбольної гвинтівки.
У підсумку всі учасник спортивного свята були ногороджені спортивними грамотами, отримали брелки та браслети з символікою організації, а для Махаринецької школи було вручено подарунок за перемогу у обласному конкурсі, та подяку для директора школи - Кушкевича Валерія Цезаровича
Після змагань учні ще довго не розходились - всі хотіли випробувати свою влучність у стрільбі з гвинтівки і вони отримали таку можливість.

Уроки, розробки, інформація

 

Фізична культура є важливим засобом виховання нової людини, гармонійно поєднує в собі духовне багатство, фізична досконалість і моральну чистоту raquo ;. Вона сприяє підвищенню трудової і соціальної активності людей, економічної ефективності виробництва. Фізкультура задовольняє соціальні потреби у спілкуванні, грі, розвазі, в деяких формах...

Відеоурок - КЕГЛЬБОЛ. Як засіб  навчання футболу у малокомплектних класах.
https://www.youtube.com/watch?v=0BKPd1Be4iU&t=901s

Урок футболу

https://www.youtube.com/watch?v=a_i9eB8x3cM&t=15s

Олімпійський тиждень та фестиваль рухових активностей


Щороку, вже традиційними стали заходи до Дня фізичної культури та спорту та Олімпійському тижню. У Махаринецькій школі відбулись заходи - спортивно-розважального напрямку для різних вікових груп.

День козацтва, Захисника України та Пресвятої Покрови у Махаринецькій СЗШ І-ІІІ ступенів

Святкові виступи, спортивні змагання та патріотичний флеш-моб - так зустріли свято у нашій школі

Шкільні змагання з міні-футболу

Щороку, традиційно проводяться шкільні змагання у старшій та середній групі. Цього року перемогу святкували учні 11 класу. серед старших і шостого класу, серед середніх

Фінальні змагання з баскетболу

 ЗАВЕРШЕНО ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ, СЕРЕД ЮНАКІВ
11 листопада, у рамках районної спартакіади проводились фінальні змагання з баскетболу серед юнаків І групи шкіл. У фіналі зустрілись чотири команди - переможці своїх зональних груп - Зозулинецький ЗНВК(переграли Самгородоцьку СЗШ), Махнівська СЗШ(Бродецьку СЗШ), Глуховецька СЗШ та Махаринецька СЗШ(обіграли СЗШ №9 та Школу інтернат-гімназію).
У першій грі зустрілись Глухівці та Махнівка - впевнена перемога за Глуховецькою школою.
У другій грі, мж Махаринцями та Зозулинцями, впевнену перемогу отримала Махаринецька школа.
У грі за 3-4 місця у важкій боротьбі Зозулинецький ЗНВК обіграв Махнівську школу і посів ІІІ місце.
У грі за 1-2 місця, Махаринецька школа програма Глуховецькій.
У складі нашої команд грали - Шимчишин Юрій, Сьомін Олександр(11 клас), Тодчук Вадим, Сичов Максим(10 клас), Слободяник Артем, Шавлюк Назар, Павлов Едуард, Поважнюк Костянтин(9 клас), Тодчук Сергій, Кособуцький Владислав, Єрофеєв Віталій(8 клас)
У підсумку команди зайняли місця:
І - Глуховецька СЗШ - вчитель Козюк Є.Б,, Козюк О.Є.
ІІ - Махаринецька СЗШ - Чернй А.В.
ІІІ - Зозулинецький ЗНВК - Шевчук М.І.